Shitet Ritello Pastrues ajri ne gjendje shume te mire. Eshte perdorur shume pak. Vetem 1 here per larje dyshekesh dhe me teper perdorur per pastrim ajri. Eshte me garanci 5 vjet dhe eshte blere 2200 euro. I ka te gjitha pajisjet.