fbpx
DURO
Offline
  • U bashkua:
    18 Nëntor, 2020
Rreth Nesh
Pershendetje, Duro store eshte nje biznez ne fushen e tregetimit me pakice te kepuceve/atlete etj per te gjitha moshat, per meshkuj dhe femra. Gjithashtu ne ofrojme edhe sherbimin e riparimit, kepucari dhe galanteri. Sjellim per ju brandin tone "DURO" ku cdo produkt eshte e cilisie premium, 70% te produkteve tona i prodhojme ne Turqi me porosi te personalizuar vetem per dyqanet tona si dhe 30% i prodhojm ne punishtet tona ne Tirane ne menyre artizanale. Gjithcka eshte e kontrolluar dhe sigurohemi qe kepuca ti shkoj klientit pa asnje te mete nga prodhimi. Gjithashtu ofrojme cdo produkt per mirembajtjen e kepuceve si bojra te ndyshme per lekure dhe kamosh. spayt per zgjerim, spayt per rinovim te ngjyres, kundra shiut etj. Aksesore te ndryshem si rripa mesi, portofol etj. Per me teper info na kontaktoni ne WhatsApp 0693010355 Facebook Duro Store, Instagram Duro_store.al Faleminderit