Esencë me mukozë kërmilli për riparimin e problemeve të lëkurës.

Vetitë shëruese: Kjo esencë redukton shenjat e kuqe në lëkurë, problemet me njolla të errëta të lëkurës, problemet me njolla të errëta të lëkurës dhe këtë krem lëkura e përthith shpejt pa u yndyrosur. Esenca zbut problemet e lëkurës nga serumi i tepërt dhe lëkurën e ndjeshme e bën më të butë. Esenca shkrin keratinën e panevojshme në lëkurë, zvogëlon gjëndrat e dhjamosura dhe qetëson lëkurën.

Përdorimi:  E aplikoni butësisht esencën në zonën e fytyrës, bëhet masazh në formë rrethore. Për rezultat më të mirë përdoret kremi dy herë në ditë, mëngjes dhe darkë.