Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB Black

Telefoni ka dy karte sim. Me madhesi ekrani 6.3″  me rezolucion 2340 x 1080 pixels,  

Operon me sistemin operativ Android 9.0 . Procesor 1.8 GHz Octa Core Processor

Memorie 64 GB dhe RAM 4 GB, ka vend per microSD deri ne 256 GB

Kamera kryesore  48 MP + 5 MP dhe kamera selfie eshte 13 MP

Kapaciteti i baterise 4000 mAh

Bluetooth 4.2  ,USB  2.0 ,WIFI ,Hotspot 

Hapje me fingerprint dhe scan face.