Nje nder telefonat qe mbajne goxha bateri dhe ka kamer shume te paster. i perdorur me merak. nuk ka asnje problem. e shes sepse kam marr telefon tjeter dhe nuk e perdor.Vjen me aksesoret e vet origjinal si kellef dhe karikues fast charger. memorie e brendshme 128gb dhe ram 6gb.3 kamera. main camera 48mpx. ka super wide angel camera.