Vaji i Kokosit:

-Çliron stresin. Eshte numri 1 per mjekimin e veshkave. 

Duke bërë një masazh të lehtë tek tëmthat dhe koka në formë rrethore, çlodh trurin dhe ul gjendjen e stresit, lehteson sinozitin e migrenen.

Nese pihet cdo dite largon dhe guret ne veshkaPërmirëson tretjen.

Yndyrnat e pangopura të këtij vaji, kanë cilësi anti-bakteriale të cilat ndihmojnë stomakun dhe zorrët të mbrohen nga parazitët e kërpudhat, të cilat shaktojnë tretje te ngadaltë dhe probleme të tjera.

Ky vaj e ndihmon organizmin të përfitojë më mirë edhe vitaminat/amoniacidet/mineralet e ushqimeve të tjera duke ju bërë më të shëndetshëm.

Duke qenë se përshpejton metabolizmin, rregullon funksionin e tiroides, dhe ngre nivelin e energjive, ndihmon ata që merren me fitness edhe per shtimin e muskujve.

Gjakosja e hundëve. 

Ky vaj parandalon këtë fenomen, kur shkaktohet nga te ftohtët ekstrem. 

Kjo shaktohet kur pjesa e brendshme e hundës thahet se tepërmi. 

Ju thjesht duhet të lyeni pjesën e brendshme të hundës me vaj kokosi duke ndihmuar me gishta. 

Po ta bëni mire kete gje, do te forcohen kapilarët dhe do të ndihmojë në parandalimin e këtij fenomeni.Për nënat që ushqejne fëmijët me qumesht gjiri. 

Të konsumohen 3 luge e gjys gjelle në ditë do të ndihmojë në shtimin e qumështit.

🍃Natyral Green House🍃

Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃

🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio

Natyral Green House

Ofron edhe shitje Online

📲+355699763943

☎️+355 4 220 2985

Natyral Green House

Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️

Për të bërë porosi:

Na shkruani adresen tuaj dhe numër kontakti ne Inbox 📥

Dërgojmë porosi në ç’do cep te Shqiperise

Kosova 5€

Ju a sjellim porosinë kudo që të jeni. Në shtëpi, në zyrë dhe kudo 📦