VAJ KOKOSIKy vaj është një nga vajrat më të njohura natyrale, që mund të sjellë përveç përfitimeve të saj të shumta shëndetësore, dhe një gamë të gjerë përdorimesh.Arra e kokosit është shumë e dobishme si një kozmetike natyrore.Vaji i kokosit ka veti anti-plakjeje dhe antioksidante, gjithashtu, mbron edhe lëkurën nga radikalet e lira.Përthithet lehtë nga lëkura dhe e ushqen pasi ka përmbajtje të lartë vitamine E, mineralesh etjVaji i kokosit sherbenPër të ushqyer lëkurënpër të luftuar rrudhat dhe për ta bërë atë të butë dhe elastike,Aplikoni vaj kokosi në lëkurë çdo natë para se të flini. Lëreni të veprojë gjatë natës.Krem për celulitinKy vaj është i mrekullueshëm edhe per celulit.Vetëm përziejeni me mjaltë dhe aplikojeni në zonat e prekura para se të flini. Lëreni të veprojë deri në mëngjes. Pas disa javësh, celuliti do të zhduket plotësisht. Bio nga natyra  Gjendemi online dhe fizikisht tek Bulevardi Blu, pranë stacionit të fundit të autobusave Kamëz.Jeto shëndetshëm me Bio nga natyra.Shitje me shumicë dhe pakicëPër më shumë informacion na shkruani ose telefononi ne:0672057490