Tshirt ne forme kemishe me detaje te kuqe

eshte e firmes prestigjoze italiane naracamicie e njohur per kemisha

eshte e re e paveshur dhe i ben masave Xs/S

cmim i diskutueshem por eshte marke cilesi dhe prodhim i mire

per me shume dhe per blerje me kontaktoni ju lutem