UTHULL MOLLE ORIGJINALE “FURKAN”

đź’ŽNJĂ‹ THESAR VLERASH USHQYESEđź’Ž

Çmimi 1300 lekëSasia 500 ml POSTA FALAS 📮

📍Ky produkt është pa diskutim një depo vlerash ushqyese që duhet ta përdorni në ritualin e përkujdesjes së trupit, shëndetit dhe fytyrës. 📍️E përgatitur në harmoni të plotë me natyrën uthulla e mollës organike është mjaft e pasur me enzima dhe bakterie të mira që promovojnë tretje të mirë dhe mirëfunksionim të përgjithshëm të organizmit. 📍️Trashëgohet nga tradita përdorimi i saj për stimulimin e qarkullimit të gjakut, detoksifikimin e mëlçisë, suportin e sistemit imunitar, pastrimin e gjakut e të nyjeve limfatike, lehtësimin e presionit në sinuse dhe nxjerrjen e mukusit jashtë organizmit. 📍️E pasur me Kalçium, Magnez, Potas, Fluor, Fosfor, Vitamina A-B1-B2-B6, C dhe E, Acid Cetik, Pektinë, Beta-Karoten etj.

🍏Uthulla e Mollës kuron shumë sëmundje:▪️Antibakteriale▪️Hipertenisonin▪️Diabetin▪️Marramendjen▪️Obezitetin▪️Ekzemën▪️Kolesterolin▪️Reumatizmën▪️Mykun e Këmbëve▪️Lodhjet Kronike▪️Kundër Venave të zgjeruara etj.

👇Përdorimi i uthullës si ilaç👇Dy ose tri lugë çaji uthull të përzihen me gjysmë gote ujë dhe të pihen pas buke në mëngjes dhe në mbrëmje në të njejtën procedurë.

Perdorimet tjera varet pĂ«r ç’ka pĂ«rdoret.