T-Shirt/Te gjitha masat dhe ngjyrat ne dispozicion, material 100% pambuk! Porosit ne dm đŸ“„ te preferuaren tende! Posta falas nĂ« Tirane,Faleminderit😄 #lm #lmbrand #tirana #albania #tshirt #hoodie #clothing #aesthetic #colors #design #portokalli #red #white #online #onlineshopping #instagram #bli #blionline