Strecet e lekures mund ti vishni vetem 1 here dhe mund te dashuroheni pas tyre, jane komode dhe kombinohen bukur me cdo veshje te garderobes tuaj!đŸ–€đŸ˜ƒ Strecet jane termike(me push) ,posacerisht per ditet e ftohta te dimrit ☃ 

Masa:S M L

Cmimi: 14.99euro

Na kontaktoni đŸ“© đŸ‡ŠđŸ‡±