Shitet Ipad apple

16GB memorie

4GB RAM

Kamer para dhe mbrapa

Ipad-i eshte ne gjendje te mire, nuk ka shenja perdorimi, eshte i ristartuar dhe eshte i sapo ardhur nga Anglia.

Ipadi-i vjen se bashku me kellefin mbrojtes dhe ma karikuesin origjinal.

Cmimi:150€ i diskutueshem 

Nr kontakti:0688216960