#DexeShampoo ju ben me Floke te ri☄Cmimi 1200leke.☄ 👉Dexe Shampoo Ka efekt te menjehershem ne ndalimin e renies,forcon dhe dendeson flokun.👉100%Organike ,teresisht natyrale👉Stimulon qarkullimin e gjakut👉Dendeson,Forteson,Purifikon dhe Hidraton Fibrat ne thellesi te flokevePërshkrim i produktit:Ky produkt i humbjes së flokëve kombinon më të mirën e ilaçeve bimore dhe orientalë, të integruar me teknologjinë më të fundit të avancuar të kujdesit të flokëve.Shampo Dexe nuk është ndonjë shampo e rregullt – është një formulë e rritjes së flokëve që është bërë në një shampo, për ta bërë produktin të lehtë për t’u përdorur dhe për të ofruar përfitime shtesë të hydration dhe kujdesit të flokëve që shampoat më të mira tashmë ofrojnë.Ajo përmban lëndë ushqyese thelbësore bio-aktive që krijojnë një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve.Përbërësit përfshijnë Polygonum Multiflorum (Japanese Knotweed), Bionta Orientalis (një pemë kineze e Thujës kineze) dhe Drynaria Fortune (një specie e shportës së fierit), të gjitha bimët e fuqishme, të kombinuara me agjentë të zakonshëm shkumës SLS dhe keratin të hidrolizuar.Marka: Dexe®Rrjeti: 200mlI pershtatshem: I pershtatshem per meshkujt dhe femratpërdorni:1 Shishe Dexe = 1-2 muajPërdorimi i rekomanduar për rezultate të dukshme: Minimumi 1-2 muaj (1 shishe)Udhëzime:1. Flokët e lagur tërësisht me ujë të ngrohtë2. Aplikoni Shampo Dexe në flokët tuaj (shmanguni shamponjes në shpinë)3. Massage rrënjët e flokëve tuaj për 2-3 minuta4. Shpëlarje me ujë.5. Përdorni 4-6 herë në javë.