Shall NA-KD

Produkt i ri.

Super material,i ngrohte per stinen e dimrit,i bute dhe ideal per perdorim te perditshem. 
Eshte identik si ne foto. 
Per cdo informacion/foto shtese mos hezito te me kontaktosh😉 

Jam ne dispozicionin tend😉

P.S per cdo porosi perfitoni edhe dhurate 😉 

Per me shume produkte nga dyqani jone na vizitoni ne instagram: _stop__shop_