Set veror per femije nga marka e njohur Original Marines seti permban nje kemishe e cila ka kopsa dhe lidhet ne fund dhe pantallona te shkurtra qe kombinohen me kemishen por dhe jo vetem. Pantallonat anash kane llastiqe per ti mgushtuar sipas preferences

cmimi 17 mije leke por eshte i diskutueshem

eshte marke e njohur material i mire dhe cilesi e padiskutueshme

 

me kontaktoni