Krem ndriçues i fytyrës i dites/natës dhe serum hylauron i ditës/natës për moshen 40-55 vjeç

Aplikimi: Mëngjes dhe mbrëmje në kombinim me kremin e fytyrësKremi i bukurisë Victoria’s HYALURON përmban acid hialuronik i cili siguron hidratimin optimal të lëkurës dhe rikthen elasticitetin e saj. Lëkura e lagur thellë shkëlqen dhe ndriçon me shëndet. Kremi përmban filtra UVA/UVB dhe përbërje aromatike hipoallergjike.

Qmimi: 15.99€

Transporti falas në Kosovë,Shqipëri dhe Maqedoni 3€