Krem fytyre super ushqyes i ditës/natës dhe serum hylauron i ditës/natës për moshen 30 – 45 vjeq

Përmban acid hyaloronic, Vaj Avocado, Vitaminë A, hidraton lekurën

Aplikimi:Mëngjes dhe mbrëmje në kombinim me kremin e fytyrës.

Kremi i bukurisë Victoria’s HYALURON përmban acid hialuronik i cili siguron hidratim optimal të lëkurës dhe rikthen elasticitetin e saj.Lëkura e lagur thellë shkëlqen dhe shkëlqen me shëndet. Kremi përmban filtra UVA/UVB dhe përbërje aromatike hipoallergjike.