Keni nevojë për një #sapun që do të detoksifikojë dhe të pastrojë butësisht lëkurën tuaj?

Victoria Beauty Sapun me QYMYR Aktiv đź–¤ – i mbushur me shumĂ« pĂ«rfitime pĂ«r lĂ«kurĂ«n tuaj:

🧼 Siguron një pastrim të thellë, duke eleminuar papastërtitë dhe çrregullimin e poreve. 🧼 Minimizon shfaqjen e papërsosmërive. 🧼 Shtrëngon dhe forcon lëkurën.

🖤 ​​Nuk mund të pres që ta provoni dhe ta DUA. 🖤

Sapun ose larje fytyre – Cilin preferoni?

Qmimi: 6.99€

Transporti falas në KosovëShqipëri dhe Maqedoni 3€

#unixcosmetics