Sapun nga ekstrakti i Kërmillit

Sapun i butë eksfoliant me ekstrakt kërmilli dhe kafe natyrale

Një pastrues i shkëlqyeshëm i lëkurës, mund të përdoret si një pastrim i tërë trupit

Farat e kafesë stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë strukturën e lëkurës

Gëzoni duar të pastra dhe mbrojtje maksimale

Efekti i dobishëm i ekstraktit të kërmillit në skuqjen dhe njollat ​​në lëkurë, në lëkurën e varur dhe të lirshme është për shkak të përbërjes së tij të jashtëzakonshme. Ajo ushqen, hidraton, stimulon proceset jetësore dhe përshpejton rigjenerimin e qelizave.

Qmimi: 6.99€

Transporti falas në KosovëShqipë dhe Maqedoni 3€

#unixcosmetics