🧼Sapun eksfoliant Kërp Victoria Beauty

🌿 I pasuruar me 100% vaj të pastër kërpi për të siguruar hidratim dhe ushqim të thellë.

đź’š NjĂ« kujdes mjaft i butĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur nĂ« fytyrĂ«n, duart dhe trupin tuaj!

🌿 Një veprim ANTI-BACTERIAL për lëkurë të shëndetshme dhe të pastër.

Veti efektive anti-inflamatore dhe antioksiduese.

Formuluar me lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në mendje.

Një zgjidhje e shkëlqyeshme që pastron tharjen dhe qelizat e vdekura!

Qmimi: 6.99€

Transporti falas në KosovëShqipëri dhe Maqedoni 3€

#unixcosmetics