Furnizimi i ri vjen me produkte te reja tashme edhe per femijet đŸ„łđŸ§‘đŸ‘§

Robot Loder per femije, Bot Pioneer, eshte dhurata ideale per te vegjelit tuaj. I pajisur me 6 kembe si oktapod🐙, levizje kercimi si dhe muzike e drita Led te ndryshueshme. Leviz kembet dhe duart ne te gjitha drejtimet. Material plastike jo-toksik. Permasa: 12 x 8 x 18 cm. Vjen se bashku me telekomande. Per femije mbi 3+ vjec.