Shiten platforma shume te rehatshme te reja.

SHITEN PER SHKAK TE MOSPERDORIMIT .

PER FEMRA NR 38-39

TRANSPORT FALAS KUDO NE SHQIPERI. 

ME KONTAKTONI NE NUMER CEL DHE WHATSAPP PER ME SHUME INFO .

GJENDEM NE TIRANE , MYSLYM SHYRI !!