Pjaster per Floket Braun ES1

Pjaster per Floket Braun ES1 eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe funksional

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster

Me nje ngrohje te shpejte 135-185oC dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj

Gati per t’u perdorur pas vetem 60 sekondave

 

Stilues flokesh me ajer qe ju te keni stil te ri flokesh cdo dite.

Marka: Braun

Modeli: 530 

Paketimi permban 3 koka per tu dhene flokeve formen qe deshironi (furce te vogel, te madhe dhe per volum).

Stiluesi i cili vepron me lehte se cdo stilues tjeter ne floket e thate.

Funksion i fuqishem i avullit ben qe ju te stiloni floket ne menyren e deshiruar, pa i demtuar dhe duke u dhene shume volum dhe shkelqim.

Fale shpendarjes se nxehtesise, ky stilues i mbron floket tuaj nga diegia dhe keputja.

Me 3 nivele nxehtesi

Fuqia: 1000 W

Si ta perdorni: Mbushni depoziten e vogel te ujit mbylleni mire dhe vendoseni ne majen e stiluesit ( ne vendin e saj). Vendoseni ne prize dhe lereni 2 minuta ne menyre qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht ne te gjitha pjeset. Vendosini koken qe deshironi dhe nisni stilimin e flokeve.

Stiluesi ideal per floke te gjate dhe te dendur.

Floket tuaj do te jene te bukur dhe ne stilin qe ju deshironi per nje kohe te gjate.

Dimensione: 5.2 x 32.8 x 11 cm

I pershtatshem per t’u marre me vete ne udhetime te ndryshme, shkolle, pune etj.