PAJISJE ME AVULL PER FYTYREN

Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Avuj per fytyren Face Care

Salloni estetik tashme ne shtepine tuaj!Pastrimin e thelle te lekures mund ta beni dhe ju vete ne shtepine tuaj duke perdorur kete pajisje me Avuj Benice.

Ky produkt i mrekullueshem eshte krijuar per te siguruar avull qetesues i cili hap poret dhe ndihmon largimin e papastertive, bakterieve dhe mbetjeve te kozmetikes. Nje proces estetik i nevojshem per kujdesin e fytyres.

Ju do te shijoni nje trajtim njejte si ne SPA me kete pajisje avulli per fytyren

Le lekuren te bute si nje pelhure mendafshi. Permireson qarkullimin e gjakut dhe eshte efikase per aknet dhe pikat e zeza.Avulli pervec te tjerash ndihmon ne aksionin e trajtimeve estetike. Kremrat hidratante dhe Vajrat matyrale thithen me lehte nga lekura ne thellesi, pasi poret jane te hapura mire. Avulli ndihmon edhe ne lehtesimin e rrugeve te frymemarrjes, gjendjet gripale, ne lehtesimin e dhimbjeve te kokes e migrenes, qetesimin nervor dhe parandalimin e pagjumesise. Maska per mbylljen e poreve mund te perdorni maskat tuaja te preferuara. Perdoreni terapine me avull më shumë kohë për një fytyrë të pastër. kjo është mënyrë e thjeshtë dhe natyrale per pastrimin e fytyrës.

Mund të perdorni pajisjen Benice për të bërë një pastrim të qetë të fytyrës | Nuk duhet të shkoni më në qëndra estetike. Pastrimi i fytyres me avull eshte nje zgjidhje shume e mire. Aparat Avulli Benice.