➡️ORE SMART w34 (Apple copy),📌Cmimi 3500 L➡️Ngjyrat – E zeze➡️Ben dhe mer thirje nepermjet Bluetooth.✅Funksionet – Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e zemres -Tensionin e gjakut, Elektrokardiogram per zemren -Sasia e kalorive te harxhuara -Alarm.Temperaturen e trupit.➡️Karikohet per 1.5 ore -Kohezgjatja e baterise 5 -7 dite -Blutooth 4.0 -✅Ekran me prekje -Pamja me ngjyra.➡️ Transport falas ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite ➡️Transport ne Kosove 3 euro.