1. ✅ORE SMART PER FEMIJE➡️Modeli Y 21👉Ngjyrat:bojeqiell dhe roze👉Me touch✅Funksionet- Sleep monitor- Thirje, sms- Mbështet pozicionin e saktë të LBS, thirrjet me dy drejtime, një klikim për ndihmë dhe thirrje zanore-1.44 inç HD ekran ,-Karikohet per 2 ore-Kohezgjatja e baterise 2 dite-Punon me karte sim➡️Porosine e sjellim falas ne te gjithe Shqiperine dhe Kosove.Cmimi 2700 leke, Kosove 26€