Okazion Hyundai Santa Fe 2011 4×4

 

✅2.2 Naftë (SUV më ekonomik s’gjeni. Konsum mesatar 8 litra/100km)

✅197 hp

✅Automat +/-

✅4×4 me buton

✅Sallon lëkure

✅Goma Continental 90%

✅199 mijë kilometra me garanci (2 pronarë gjithësej, blerë tek Hyundai zyrtar në Shqipëri)

✅ Shërbime dhe letra të bëra para 2 muajsh

✅ Çdo pjesë origjinale Hyundai (asnjë lloj dëmtimi/ndrrimi)

✅Extra: drita inteligjente, pasqyra automatike, cd/radio/aux/bluetooth, komanda në timon, gomë rezervë, serdilje me fryrje/shfryrje, etj.

✅Ulëse për 5 persona

✅Bagazh 528 litra

✅20 cm e larte nga toka

✅ Çmimi i diskutueshëm €8750. 

✅Mundesi ndërrimi me makinë më të vogël (Hyundai, Citroen, Renault) me çmim tjetër.