MJALTË HEMORAX D+ HEMOROIDE

Sasia: 1 kg

Përmban* 54 % – yndyrë* 19 % – proteina* 20 % – Karbohidrate🍯Mjalti ka këto minerale dhe vitamin* 140 % – të sasisë ditore të manganit* 75 % – magnez* 60 % – bakër* 50 % – fosfor* 130 % – Vitamina E* 51 % – Vitamina B2

🍯Hemorax eliminon kapsllëkun, pasi është i pasuruar me fibra, të cilat ndihmojnë zorrën e trashë të pastrohet më shpesh e më lehtë.

🍯Dobitë- Nxit largimin e toksinave në zorrën e trashë- Përmirëson qarkullimin e gjakut- Forcon zemrën, pasi rrit HDL-në- Lufton ulçerën e stomakut- Pastron traktin e tretjes- Parandalon kancerin e zorrës së trashë dhe kapsllëkun- Ju ndihmon të ulni peshë- Ushqen trurin- Rrit fuqinë dhe rezistencën

🍯Përdorimi

Ne mëngjes dhe në mbrëmje, merret një lugë gjelle ujë apo qumësht, dhe një lugë e mesme nga mjalti, dhe vendosen në një filxhan kafeje. Aty përziheni mirë dhe konsumoheni

👉TË RUHET NË TEMPERATURËN MINIMALE