Xiaomi Mi 11 lite 9 muaj garanci. 3 muaj i perdorur, ne gjëndje te shkelqyer me te gjitha aksesoret dhe kuti. 3 Kamera kryesore 64+8+4 MP, selfie kamera 16MP. Memorja 64GB 6GB RAM. Fast charging 33W, me shenje gishti,face id.