Lip Plumper shkelqyes ndihmon per te arritur buze me te plota dhe te buta .Hidraton buzet dhe ne te njejten kohe i ofron pamje  te plote . Perdoret dy here ne dite , ne mengjes dhe ne mbremje .Aplikohet ne buze te pastra pritet 5 minuta .Me pas mund te aplikoni dhe buzkuqin .