KREM HIDRATUES ME ALOE VERA.

SPF 30

Hidraton lëkurën tuaj duke rikthyer shkëlqimin dhe rivitalizon atë. Përbëhet nga aloe vera dhe është i pasur me vitamine E , dhe nxit procesin e rigjenerimit të qelizave. Me faktor mbrojtes 30 SPF.Kremi arrin të depërtojë më në thellësi të lëkurës, duke e bërë atë më të butë, më të lëmuar dhe më me shkëlqim.

SASIA 30 ML