KREM VITAMINË C Përfitimet:-Antirrudhe dhe zbardhues – Kundra rrudhave dhe linjave tê fytyrës- I jep elasticitet lëkurës.- I jep shkqim dhe bardhësi në fytyrë-Inkurajon procesin e rinovimit natyror epidermik.-Përmban Niacinamide dhe Collagen Bio nga natyra Porosisni online ose ma vizitoni në dyqanin tonë në Kamëz, bulevardi Blu, pranë stacionit të parë të autobusave.Shitje me shumicë dhe pakicëPër më shumë informacion na shkruani ose telefononi në:0672057490