Krem fytyre kolagjen i ditës/natës dhe serum hylauron i ditës/natës për moshen 50-65 vjeq

Rivitalizon dhe ushqen lëkurën tuaj, duke e bërë atë të fortë, të ndritshme dhe të re.

Për një pamje më të fortë, më të lëmuar dhe të hidratuar, dukshëm më të re dhe më të shëndetshme.

Aplikimi: Mëngjes dhe mbrëmje në kombinim me kremin e fytyrësKremi i bukurisë Victoria’s HYALURON përmban acid hialuronik i cili siguron hidratimin optimal të lëkurës dhe rikthen elasticitetin e saj. Lëkura e lagur thellë shkëlqen dhe ndriçon me shëndet. Kremi përmban filtra UVA/UVB dhe përbërje aromatike hipoallergjike.