Kepuce Sportive Lekure

me qepje reale, 100% lekure, te lehta dhe komode. porosit tani ne;

WhatsApp: 0693010355

Instagram: duro_store.al

Facebook: Duro store

  • Masa: 40, 41, 42, 43, 44
  • Ngjyra: e Zeze, Kafe e erret, Blu e erret.
  • Materiali: Lekure 100%