Kepuce Lekure me pak qafe me push

100% lekure me taban me qepje, me 2 zinxhira dhe llastik. me astar pellushi, shume te ngrohta dhe te rrehatshme.

  • Masa: 40, 41, 42, 43, 44
  • Materiali: Lekure (astar pellushi)
  • Ngjyra: e Zeze
  • Cmimi me oferte 3990 Lek
  • Posta FALAS
  • Porosit tani ne WhatsApp 0693010355
  • Instagram: duro_store.al
  • Facebook: Duro store