Kepuce/Atlete per meshkuj

  • Masa: 40, 41, 42, 43, 44
  • Materiali: Lekure
  • Ngjyra: e zeze
  • Porosit tani dhe perfito posten falas.
  • Per porosi na kontaktoni ne WhatsApp 0693010355
  • Instagram: duro_store.al
  • Facebook: Duro Store