Kapsula nga Fara e Zezë

Ngrite Imunitetin me Nigella dhe ruaje Shëndetin në pergjithësi!✅Ju mbron nga gripi✅Forcon Imunitetin✅Largon gripin✅Largon Stresin✅Largon Pagjumësin

Kapsulat e farës së zezë janë produktet më të kërkuara natyrale në tregun botëror100% Origjinale100% PastertaTë sigurta 100% natyral nga vaji i farave të zeze.Nuk përmbajnë lëndë kimike, konservues dhe lëndë shtesë që shkaktojn kundër efekte si kaspulat e tjera.Menyra e Perdorimit:Mjafton të pihet një kapsul në ditë, por për efekt më të fortë mund të pihet edhe një kapsule në mëngjes dhe një në darkë para ushqimi.

↘️Dobitë:• Liron stresin (anti stres),• Problemet e kollitjes,• Forcon zemrën,• Pastron gjakun,• Stimulon mëlqinë,• Pastron e traktin urinar.• Vepron si diuretik,• Ndihmon në thyerrjen dhe largimin e gurëve e sidomos shumë i dobishëm për largimin e gurëve nga fshikëza e urinës.• Rregullon tensionin e gjakut• Hollon gjakun• Forcon Imunitetin brenda 3 ditve• Liron edhe pastron zorrët nga parazitet• Kuron në mënyr përfekte zorrën e trash• Shton potencen• Rrit rrezistencen ndaj virusëve të ndryshëm gjatë katër stinëve• Largon djersitjen e tepërt• Pastron edhe forocon mushkërit• Rregullon rrahjet e zemres• Forcon muskujt e zemres.• Ndihmon në asmë dhe kollë• Shërues i artritit, dhimbjeve të shpinës, reumatizmin.

🍃 Bio nga natyra 🍃

👉 Gjendemi online dhe  në Kamëz, bulevardi Blu, pranë stacionit të parë të autobusave.👌Shitje me shumicë dhe pakicë

💌Për më shumë informacion na shkruani ose telefononi në:0672057490