Kapsula SOFT pĂ«r ULJEN E SHEQERIT, KOLESTEROLIT, YNDYR nĂ« GJAK, TENSIONIN, ZEMĂ‹R dhe pĂ«r disa sĂ«mundje tĂ« tjera….

Çmimi: 2000 lekëSasia: 60 kapsula / 500mg POSTA FALAS 📮

Perdoret per :》Sëmundjen e Sheqerit 》Sëmundjen e zemrës (zhbllokimin e damarëve)》Kolesterol》Tensionin e larte》Eliminimin e dhjamit 》Triglicerideve në gjak》Mpiksjen e gjakut 》Qarkullimin e gjakut 》Dhimbjen e nyjeve》Forcon imunitetin 》Largon toksinat nga trupi 》Ulçerën》Fryerja》Per parazitet ne zorrë

Mënyra e Përdorimit :Për 30 ditë çdo ditë nga 2 copë soft kapsula brenda ditës.

Kujdes:~ Vërejtje nuk mund të përdoret për personat me tension të ulët.