💥FORMULA 1 SHAKE për HUMBJE PESHE deri 8kg në muaj🤩…🇺🇲Formula më unike për humbje peshe🇺🇲…🍲Shujtë zëvendesuese e ushqimit✅ Përbërës Vegan💪Proteina në sasi të lartë☘E pasur me Fibra BimoreGF Gluten Free2️⃣5️⃣ Vitamina&Minerale🤐 Zvogëlon Apetitin👌 Pa Efekte Anësore

Për info shtesë na shkruani në INBOX😊

Përdorimi: 2 herë në ditë (Mëngjes dhe Mbramje)