Fustan pambuku pas trupi ngjyre gurkali

shume i rehatshem i pershtatshem per perdita por edhe per festa ka nje ngjyre teper te bukur e verore eshte veshur vetem 3 here dhe i pershtatet mases S/M cmim teper ekonomik

me kontaktoni