Friteze per gatime te shendetshme me ajer. Perfekte per përgatitjen e një shumëllojshmëri ushqimesh te preferuara pa vaj si: patatet, mishi i pules e shume te tjera. Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme.

Ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin. Kapaciteti: 2.6 liter! Fuqia: 1300 W! Ideale per gatimet tuaja ne familje.

Porosit dhe bejeni tuajenne cmimin oferte te javes per vetem 7490 leke nga 9490 leke!

Per porosi na kontaktoni ne numrin tone te WhatsApp 0682672597! 

Ju mirepresim!