Filxhan i personalizuar☕️

Personalizoje me foton/emrat/datat qe deshironi🥰

Modele te ndryshme si ne foto, ose ide te reja posacerisht per ju!

Cilesi e garantuar💕Korrektedi maksimale💕Dizanje profesionale💕

Transport ne Shqiperi,Kosove,Maqedoni🚗Paguaj kur merr porosine ose me Money Gram nese ndodheni jashte vendit dhe deshironi te beni nje surprize te dikush❤️

 

ne shqiperi: cmimi 1300 me gjithe transport