Elektriku  i kokes PERFEKT ,  Me 4 nivele te ndryshme drite Largesi deri ne 200m ( e provuar ) Karikim gjith naten pa problem Mund ta karikoni ne makin dhe kudo pasi vjen me adaptorin e makines

Cmimi oferte :17 mije te vjetra

🚚Transporti falas ne te gjithe Shqiperine 

kontakt : 0696931804

instagram: fishing_albania_aksesore