EKSTRAKT MUMIYOBima e mrekullive, efikas per cdo semundje

Mumiyo-s përbëhet nga një lloj bime shumë e veçantë, e marrënë majat e maleve të Rusisë dhe nëpër shpellaRritet në Azi dhe njihet ndryshe si “Lotët e Maleve” falë përfitimeve shëndetësoreMumiyo përmban më shumë se 85 minerale, aminoacide, vitamina A, B, C, P. Për më tepër, elementë si: kobalti, bakri, nikeli, hekuri, zinku, mangani, kromi, natriumi, kaliumi përfshihen në këtë produkt

Dobitë

*Forcon sistemin imunitar*Ka një efekt pozitiv në eliminimin e shumë sëmundjeve kronike*Rrit ndjeshëm nivelet e testosteronit*Siguron rigjenerimin e shpejtë dhe bashkimin e indeve të eshtrave*Anti plakje*Mbron trurin nga sëmundja e Alzhajmerit*Lufton aneminë dhe Leukeminë në gjak*Pastrues i trupit gjatë helmimit*Kundër kancerit në tru*Veti antibakteriale në pankreas*Rregullues ndaj pagjumësise*Trajtues mjaft i mirë për bajamet*Stabilizon tensionin e syve*Parandalon krijimin e gurëve në veshka*Kundra infeksioneve urinare

🍀Përdorimi

Në nje gjysme gote ujë, hidhni 4 pika Mumiyo dhe e konsumoni në mëngjes dhe në mbrëmje. As para ushqimit, as pas ushqimit, por gjatë vaktit të ngrënies në temperaturën e ambjentit.