Smartphone i markes Doogee  modeli X70. Garancia 3 muaj

Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.5” IPS me rezolucion 1140×532 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo. Procesori Quad Core me shpejtesi 1.3GHz ARM Cortex-A7

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 32GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 8MP ndersa dytesorja 5MP

Per foto dhe video sa me te bukura dhe cilesore

Kapaciteti i baterise 4000 mAh