ACAI BERRY 

 

Çmimi 2000 leke

Sasia 200 gr

Posta Falas 

 

Formula 21 ditore 100% natyrale.

 

Çaji nga frutat (berry) acai është zgjidhja perfekte për të humbur peshë në mënyrë të shëndetshme dhe pa efekte të padëshiruara.

 

Frutat Acai njihen si super ushqim dhe ndër më të shëndetshmet në planetin tonë.

Formula e çajit ACAI BERRY është e përbërë nga frutat acai dhe 11 bimë të tjera super efektive për dobësim dhe shumë proçese të tjera në organizëm.

 

Përdorimi:

2 herë në ditë 30 minuta para buke, në një gotë me ujë të vluar shtoni një lugë nga çaji, përzieni dhe pijeni.