NIKE AIR HUARACHE RUN ULTRA WOLF GRI /i zbehtë GRI – E BARDHE

Numra disponibel : 36, 37,38,39,40

Ngjyra :Grey

Lloji i këpucës : Sneakers

NI126SH49ZUSZAFAS

Materiali i vetëm: Sintetik

Materiali i sipërm: 100% Polyester

Nike Air Huarache Run Ultra ka të njëjtën pamje portreti si Air Huarache origjinale, me një përshtatje të re dhe të lehtë. E sipërme përbëhet nga shkumë të shpuar dhe rrjetë me 3 shtresa për të siguruar breathability premium, duke mbajtur këmbët tuaja ndjenjë të lehta dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Ndërtimi Bootie siguron një përshtatje të sock-like për fleksibël dhe gjithashtu mban këmbët tuaja të qeta.

Posta nuk është përfshirë në çmim.