Aparat avulli per fytyren 

Me avull te ngrohte. Per pastrimin e poreve te lekures dhe per hidratim te thelle . Largon yndyrnat dhe pastron thellesisht lekuren . Nxit qarkullimin e gjakut te fytyres. Rrit elasticitetin e fytyres . Do te largoje aknet , rudhat , pikat e zeza , rrathet e zi poshte syve. Ofron lehtesim nga te ftohtet dhe problemet me sinuset. Blejeni per vetem 1900 leke dhe shijoni nje sauna arome terapie ne shtepi.