✔️Përbërja: Qumësht Blete 100 % Cilësi e lartë.🛵TRANSPORT KUDO 🇪🇺🇦🇱✅PRODUKT 100% BIO☃️💎Vetitë Shëruese:💎Ka efekt qetësues dhe çlodhës.💎Ul nivelin e hormoneve të tiroides.💎 Ndihmon zhvillimin dhe rritjen.💎Stimulon gjëndrat mbiveshkore.💎Ul zmadhimin e prostatës.💎Ndihmon në funksionimin e mëlçise, hepatite, rigjeneron strukturën e mëlçisë.💎Pastron organizmin nga toksina.💎Rrit jetëgjatësinë e njerëzve, duke ruajtur rininë e enëve të gjakut.💎Zgjeron enët e gjakut.💎Ndihmon në mikrohemorragji.💎Në lëkurë, rregullon prodhimin e yndyrës.💎Përdoret në kozmetikë, sepse ndihmon në pastrimin dhe rinimin e lëkurës.💎Përdoret si agjent antibakterial dhe antivirusal lokal për probleme të ndryshme të lëkurës.💎Te fëmijët e sapolindur ndihmon në rritjen në peshë.Këshilla:Të përdoret me lugë druri ose plastike.Të ruhet në frigorifer ose në ambjent të freskët.