🏋🏼‍♂️IDEAL PËR PERSONAT QË STËRVITEN

🛵24h dhe e keni në duar

✅Përbërja: Mjaltë, Qumësht Blete 10 gr, 24 % proteina natyrale nga hithra, i pasur me aminoacide natyrale.Vetitë Shëruese:Për shtim në peshë.Rritje të imunitetit.Shton hormonet mashkullore dhe femërore.I dobishëm për rigjenerimin e fijeve muskulore dhe qelizave të lëkurës.Qetsson sistemin nervor.Jep energji gjatë 24 orëve.Plotëson organizmin me të gjitha vitaminat që i mungojnë.Efektiv për personat që merren me sport, palestër dhe fitnes.Nuk ka efekte anësore.Përdorimi:1.Një lugë (gjelle) mjaltë në mëngjes esëll, dhe një lugë (gjelle) në darkë para buke, e përzier në një gotë qumësht, ujë ose caj sipas dëshirës.2.Fëmijët një lugë (kafeje) mjaltë në mëngjes esëll, dhe një lugë (kafeje) në darkë pas buke, e përzier në një gotë qumësht, ujë ose caj sipas dëshirës.Këshilla:Të përdoret me lugë druri ose plastike.Të ruhet në frigorifer ose në ambjent të freskët.Mjalti para përdorimit është e këshillueshme që të përzihet.